REGION BÍLÉ KARPATY

Kariéra

Region Bílé Karpaty hledá posilu do pracovního týmu na pozici Projektový manažer na administraci projektů z Fondu malých projektů programu Interreg V-A CZ-SK.

Náplň činnosti:

  • administrativní a organizační činnost spojená s realizací projektů FMP
  • provádění administrativní kontroly, formálních náležitostí a přijatelnosti u předložených žádostí o finanční příspěvek
  • účast na vzdělávacích, osvětových a propagačních aktivitách
  • konzultace s žadateli a konečnými uživateli
  • další činnosti zadané vedoucím pracovníkem FMP.

Nabízíme: možnost získání praxe v oblasti projektového a dotačního řízení evropských dotací, široká možnost profesního a osobního rozvoje, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příjemný kolektiv.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání min.  bakalářského stupně (vítána praxe v oblasti projektového či dotačního řízení) nebo úplné střední vzdělání a 4 roky praxe v oblasti projektového či dotačního řízení
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Word, Excel a Powerpoint, orientace na internetu
  • minimálně základní znalost ekonomiky a účetnictví
  • dobré komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou je řidičské oprávnění sk. B.

Předpokládaný nástup 1. 4. 2020. Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za rodičovskou dovolenou. Možnost i zkráceného úvazku.

Místo výkonu zaměstnání: Masarykovo nám. 2433, Zlín.

Žádosti o zaměstnání doplněné strukturovaným životopisem zasílejte do 14. 2. 2020 na e-mail: smutna@regionbilekarpaty.cz. Výběrové řízení proběhne v posledním týdnu měsíce únor 2020.

Kontakt

Tel.: +420 573 776 055 / 058

E-mail: fmp@regionbilekarpaty.cz

Adresa: nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín

GPS: 49°13’14.704″N, 17°39’47.806″E

IČ: 708 49 153

Zasílání novinek